Letecké foto a video Dodejte své prezentaci netradiční rozměr

Přehrát video Pustit
promo

Letecké foto a video

Letecké video dodá vašemu klipu netradiční rozměr z nové perspektivy. Naprosto stabilní plynulý záběr z jakéhokoliv úhlu a výšky. Vždy se snažíme výsledný záběr komponovat tak, aby respektoval pravidla zlatého řezu. Naši zkušení piloti, provádí několik startů, abychom měli stoprocentní jistotu perfektního záběru. Dron s kamerou dokáže zachytit letecké foto a video, na které běžná technika nedosáhne. Kvadrokoptéra se díky takřka neomezeným možnostem dostává do míst, které jsou jinak našim očím skryty. Skvěle se hodí nejenom pro revize průmyslových budov a areálů, ale stejně tak i pro inspekce komínů a střech. Pro drony není žádný terén či oblast překážkou. Zmapujte si Váš průmyslový prostor, zdokumentujte své pozemky.

Specifikace služby
13 mpx pro dron, 16 mpx pro pozemní kameru. Formát dodání JPG, TIFF, RAW, Dodání elektronicky nebo na zvoleném nosiči USB, CD, DVD.

HD, FULL HD nebo 4K jak pro dron tak pro pozemní kameru Pro dron 30 fps, pozemní kamera až 960fps v HD . Formát dodání MP4, MOV (H.264) Dodání elektronicky nebo na zvoleném nosiči USB, CD, DVD.

Příklad služby5x vzlet, 30x desetivteřinových snímků v FULL HD, 5 hodin postprodukce, Formát dodání MP4. Dodané na elektronicky nebo na USB, CD, DVD cena od 9000Kč

2x vzlet, 15 ks fotografií ve zvoleném rozlišení 13mpx dron 16mpx pozemní kamera dodané ve formátu JPG, TIFF nebo RAW, 2 hodiny postprodukce. Dodané na elektronicky nebo na USB, CD, DVD cena od 4000Kč