Průmyslové inspekce Monitorujeme i ta nejnepřístupnější místa

Přehrát video Pustit
promo

Průmyslové inspekce

"Chcete zaznamenat průmyslový, nebo agro areál? Potřebujete nasnímat pozemek a jeho hranice podle mapy katastru? Zajistíme Vám kvalitní vizuální podklady pro revize, inspekce i mapování pozemků i budov. Obrazně řečeno vás přeneseme i tam, kam je jinak jen velmi obtížné se dostat. Potřebujete zjistit stav Vaší střechy, komínů, oken, okapů, nebo rozvodů elektrického vedení? Pro revizního technika může být dron v rukách kvalifikovaného pilota rychlým a bezpečným pomocníkem. Při pořizování záběrů je samozřejmě možná i účast vašeho revizního technika, aby pořízená dokumentace co nejvíce vyhovovala vašim potřebám. Naše specializace Obce a státní správa - letecké foto a video obcí, mapování pozemků Realitní společnosti - letecké foto a video domů, developerských projektů, pozemků. Průmyslové objekty - kvalitní vizuální výstupy pro kontrolu, revizi a inspekci průmyslových objektů Zemědělské areály a pozemky - kontrola úrody a sadby pomocí dronu, mapování pozemků. Stavebnictví - časosběrné video při výstavbě projektů, kvalitní výstupy pro revizi staveb, spolupráce s vašimi technicky.

Kvalita výstupu VIDEO HD, FULL HD nebo 4K jak pro dron tak pro pozemní kameru Pro dron 30 fps, pozemní kamera až 960fps v HD.

Jak vám zakázku předáme Náhledy záběrů a spolupráce s vašim týmem jsou pro nás samozřejmostí. Formáty dodání: MP4, MOV (H.264), JPG, TIFF, RAW foto 13 mpx pro dron, 16 mpx pro pozemní kameru."

Specifikace služby
VIDEO HD, FULL HD nebo 4K jak pro dron tak pro pozemní kameru Pro dron 30 fps, pozemní kamera až 960fps v HD . Formát dodání MP4, MOV (H.264) FOTO 13 mpx pro dron, 16 mpx pro pozemní kameru. Formát dodání JPG, TIFF, RAW,

Příklad služby Kombinace videa a fota v uvedených rozlišeních dodané elektronicky nebo na zvoleném nosiči. Cena bude kalkulovaná individuálně od počtu fotografií, náročnosti/rizikovosti létání a velikosti kontrolovaného objektu.